Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA

Go down 
+7
AlkY
dado6612
Mara Lovric
Monika
EsArt
PeTr@
Ana Petrovic
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:26 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Cooooooool ! Sad si me iznenadio. Kako da ne, vidis se na sliki.

Je li fina kava koju pijes ?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:28 am

Od kape i šalice se nevidi previše .. .Very Happy ...
Iskreno kava je bila mozda i najfinija koju sam popio u zivotu ...
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:33 am

Kapa, koja kapa ? Ja to ne vidim. Vidim ti smedju kosu, al kapu ne. Laughing he he he

Meni je kava/Latte Machiatto iz Mc Donaldsa dobra, tko bi rekao, ali je stvarno dobra. Odkud je ta tvoja bila ?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:34 am

Nisam u mcdonaldsu nikad pio kavu .. ma obicna kava sa mlijekom u kaficu .... bas mi je nekako prava bila .. slatka i sve .. koda nepijem kavu .. milina .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:41 am

Bas probaj jednom u Mc Donaldsu kavu.

Je li znas ti za Starbucks Coffee ? Tamo bi mogla cijeli dan samo popit kavu. Tamo je najbolja. Ima sve zivo i u svim kombinacijama.
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:47 am

Nemam pojma .. Nisam nikada cuo ... LoL
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:50 am

Bas sam pogledala gdje sve ima. U HR nema. Cudno da jos nema, jer po svugdje jih ima.
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:51 am

A bude i tu jednom .. Mi inace u svemu kasnimo .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:53 am

Pa cuj, tako je barem uvijek nesto novoga u HR Very Happy

Sta se dogadja u HR uopce trenutno ?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:53 am

A glavna tema su sad ti izbori za gradonacelnika .. Sve neke kampanje i tako .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 1:02 am

Je si se i ti kandidirao ? he he he

Sta ima jos ?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 1:03 am

Haahha .. Razmisljao bih sta bi napravio da budem gradonacelnik .. haha .. samo to .. Very Happy Ajo neznam .. Very Happy ... Svasta , ali nista zanimljivo .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 1:14 am

A sta bi ti napravio ili promjenio ?
Ja bi povisila prvo svoju placu da bi bila gradonacelnica :-) ha ha ha I uvela bi vise HR muzike bez turbofolka :-)
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 1:24 am

Ajo .. A nesto slicno bih i ja ... Very Happy ... I nesto za gradane , onako samo da ih prisvojim tek toliko .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 1:29 am

povecala bi kazne dok se voze preko pjesacke zebre da ne stanu autom :-)
No ajd ok, i dala bi svakome barem dva dana vise godisnjeg po zakonu.
I vise djecja vrtica bi napravila. A za mlade bi otvorila jedan klub u kojem mozeju igrati biljard, bowling, gledat nogomet, popit kavu i plesat ako zele. Platis ulaz i mozes sve koristiti unutra.

lol!
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 7:52 am

Dobro jutro Hrvatski narodeeeeeeeeeeeee Laughing sad sam ja kao Petra uletim i odletim lol! a sto da radim kad sam 12 sati na poslu, ludilo...vidimo se popodne Cool

btw...nemojte se vi cuditi sto napraviti kao gradonacelnik, izaberite mene lol! lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimened tra 26, 2009 12:44 pm

Dobro jutro i od mene !!!

Ana, a sta bi nam ti napravila ko gradonacelnica ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimepon tra 27, 2009 8:21 am

Dobro jutro Hrvatski narode, prelijep dan, tako da dize mral Laughing Cool
kao gradonacelnica, ne bih dozvolila da ljudi gladuju, a da se mnogi razbacuju, trazila bih da postoje ustanove za pomoc siromasnima u jacem obliku nego sto je sada Exclamation ostavila bih na miru radove i uredenje raznih zgrada i ustanova a okrenula bih se stvaranju i boljih mogucnosti kupnje stanova siromasnima tko moze u ZG placati 1 kvadratni metar st. prostora preko 2 000 e...malo njih...mnogo bi se dalo tu napraviti, a sad odoh na posao Cool
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimeuto tra 28, 2009 8:16 am

dobro jutro dobri ljudi...svi spavaju Shocked Sleep a ja moram radit Cool Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimesri tra 29, 2009 9:15 am

Dobro jutro hrvatski narode....kod nas nema sunca ali zato ima dobre volje cheers
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimesri tra 29, 2009 10:49 am

Dobro jutro Hrvati sirom svijeta Very Happy , dobro jutro Moni, pitala sam te poznajes li Zelenika Tadiju emigrirao je 70-tih iz Hercegovine moj ujak Cool zivi iza Münchena?
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimesri tra 29, 2009 11:05 am

Ane, ja sam ti na to pitanje vec odgovorila u drugom threadu. Pogledaj a mogu ti i ovako odgovorit. Caca mi nije vise ziv tako da ga nemogu pitat a mater sigurno zna samo sto ona nezeli bas puno o svemu tome pricat jer joj i dan danas to tesko pada. Svi prijatelji sto odose, ubijeni na podmukli i okrutan nacin. jednom prilikom cu je pitat.
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimesri tra 29, 2009 11:22 am

A bilo bi lijepo da se tvoja mama i moj ujak poznaju, bas bih bila sretna, vjeruj mi...), a tvoj otac kad je umro? Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimesri tra 29, 2009 11:31 am

ima 21 godina..... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitimesri tra 29, 2009 11:33 am

od cega pa reci mi da znam?
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Sponsored content





DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA   DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA - Page 8 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA
[Vrh] 
Stranica 8 / 18.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Godisnji cu provesti u .../Bila/bio sam vec u ....
» Gdje ste kada niste ....
» gdje poslije srednje škole??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Čavrljanje-
Forum(o)Bir: