Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kavica u bilo koje doba dana

Go down 
+7
AlkY
dado6612
andrea
hrvatica
Monika
Ana Petrovic
PeTr@
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 3:41 pm

lol! lol! Alene bacaj se na posao i radi Ani jednu takvu sliku.... Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimečet kol 06, 2009 3:48 pm

eto vidis i Lanu je sram sto si prvo njoj napravio...jel tako Lana Question Laughing geek
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 1:09 am

Evo Ana .. Malo sam požurio sa slikom .. Ali to je dok sam ideju u glavi imao pa sam morao brzo raditi .. I samo da znas da nije bas ispalo kao sta sam ja to zamisljao .. Ali posto si htjela brzo , evo je .. Nadam se da ces biti zadovoljna !!!!



Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 1zei8w8
[Vrh] Go down
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 9:45 am

Dobro jutro hrvatski rode!!

@ Alky, o kakvoj vi to slici pricate? Nista ja ne vidin?? Di je to?! tststs bit ce neka udbaska cenzura,hehehe

@Aneeeee, pa to je taman moj broj cipela po godinama :-)) hehe

kako si mi ti? di si ti sad? Innsbruck ili?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 11:51 am

A vidis monika da me stalno tjeraju da neke slike radim .. A ja ovako dobar ih slusam sta cu .. Hahahah .. Pa radim .. Very Happy
[Vrh] Go down
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 12:11 pm

pa koje slike? di su te slike? slike u smislu crteze ili ?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 12:12 pm

Pa ove dvije slike sta su tu .. U ovoj temi .. Na ovoj stranici ili stranici iza ...
[Vrh] Go down
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 12:37 pm

nazalost ih ja nemogu vidit, cenzura pihhhh mozda kad sam kod kuce! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 12:37 pm

Pa kako nemozes ... Sta ti ne otvara slike te ? Hmmmm ....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 12:49 pm

lol! lol! ajooo....meni je slika bas super......eto sad kad si meni i Ani napravio sad bi i Moniki mogao jednu..... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 12:50 pm

A dajte ... Vec sam rekao da nisam masina za prvljenje slika .. Hahaha ... Ali da nebudem sebican , mogu napraviti ako monika zeli .. Very Happy
[Vrh] Go down
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 1:27 pm

A Monika zeli i te kako zeli Very Happy
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 1:31 pm

Hahah .. Onda se treba dogovoriti kakvu sliku .. O cemu ... I tako to .. Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 4:06 pm

Alene, nemam rijeci...pa ti si cudo od djeteta I love you ma predivna je Very Happy bas si me obradovao idem je staviti na face lol!

@Monika, lijepi broj cipela nosis Laughing nego da sad decka malo promoviram, zestoki domoljub, ucesnik oluje...inzinjer po struci, do sada neozenjen... Laughing valda posto zivi na moru, previse je strankinja na izboru, pa bit ce prode ljeto i sa njima strankinje odu pa on osta sam lol! inace u Innsbrucku sam, radim....klasika
@Lana hvala komentaru

Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 4:56 pm

Ane, pa vidis da je moj broj cipela: domoljub, neozenjen....pa sta bi vise Laughing

iden ja te slike u face pogledat pa da meni alen isto tako jednu lipu sliku napravi !
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimepet kol 07, 2009 5:06 pm

Napraviti cu .. Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 7:45 am

A jadan nas Alen, jos nam pravi slike, odusevljeni smo a onda odjednom prigovori nastaju lol, moja Tina kaze da joj se ne svida okvir, na sto je Alen rekao da za sad ide na godisnji sto se tice radenja fotografija Exclamation jadnicak I love you Very Happy ma nemoj Alene ,m pa sto bi mi bez tvojih slikica Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 7:51 am

dobro jutro Hrvatski narode! imali tko da popijemo kavu lol! flower
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 3:53 pm

O Snjezana nam se vratila !!! Very Happy .. Very Happy ... Weeeee ... Ja kuham kave tu .. Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 4:29 pm

Laughing :l lol! koji dobar vic Exclamation Exclamation Alene Nena je zeljela kavu, samo u koliko sati Question lol! Ti bi moga biti Crnogorac geek lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 4:47 pm

Alene jesili preso u crogorce pa u podne zoves na kavu lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 4:48 pm

Ne , nego nisam mogao na komp prije pa sam vidio .. I sad nudim kavu , ali ako necete nemorate .. Vise za mene !! hahah Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 4:50 pm

ma ja hocu i to sa domacim mlijekom, a za ostale nek se sami izjasne lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 4:52 pm

hvala Alene moze idupla lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitimened kol 09, 2009 10:48 pm

lol! lol! Alene njima bi skuhao kavu a meni si rekao da neces..... sunny sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Kavica u bilo koje doba dana   Kavica u bilo koje doba dana - Page 20 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kavica u bilo koje doba dana
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA
» Najljepše hrvatske molitve

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Čavrljanje-
Forum(o)Bir: