Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Korijeni hrvatski,predstavite se

Go down 
+20
Valentina
prorok
roby
hrvatica
wunschkind75
Agneza
riba
snjezana
andrea
dado6612
Tomislav
Mara Lovric
grga
ante slavonac
Marijana Sagolj
vb1955mn
Monika
Ana Petrovic
PeTr@
AlkY
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:11 am

Oj Lana .. Odkud ti .. Very Happy .. Naravno da ne smetas .. Samo ti lijepo uzivaj ovdje .. Very Happy ... Ako te tko bude zezao samo meni javi pa cemo to rijesiti .. Hahahha
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:14 am

Ma vidi ti njega, sad ces jos glumiti Laninog zastitnika Very Happy mislim da se Lana moze sama snaci lol! jel tako Lana Question
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Gost
Gost




Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:23 am

hahah....ma tko da je moj zastitnik?? Alen?? ma nee, to se on samo voli bahatit...... lol!
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:27 am

dobro smo ga prokuzili :lol:znas inace Alen je zastitni znak ovog foruma sve ga cure vole, pa se uobrazio Lana Very Happy mislim da je vrijeme da ga netko onako lagano prizemlji lol! Sto kazes Lana Question


Zadnja promjena: Ana Petrovic; sub srp 25, 2009 1:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:27 am

Lana, dobro nam dosla u grupu. Zelim ti puno zabavu sa nama i naravno puno interesantnih tema.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:30 am

hvala Andrea Very Happy a da Ana.....nesto mi je Alen sumnjiv u zadnje vrijeme.....previse se bahati.....mislim da bi ja to mogla rijesit...mene u svemu slusa...... lol!
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:31 am

ma zar je to moguce Shocked Alen negoga slusa Exclamation affraid e neka sam i to dozivljela Very Happy samo naprijed imas moju potporu sa prizemljenjem lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:32 am

A sta je sad ovo ... Dosla Lana , a ti Ana koda si dobila timskog kolegu samo da po meni kresete a ?? hahaah .. Ne svida mi se to bas hahah Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:35 am

Very Happy ma sta samo ja, cekaj dok se i Andrea ukljuci Very Happy jedva cekam bounce pa dok se vrati Monika sa odmora bounce itekako cemo pomoci Lani Laughing
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Gost
Gost




Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:37 am

hahah....a ocito imamo istu zanimaciju......zezati Alena......haha.......neka sam ja dosla....nece ti barem biti dosadno.....Ana i ja cemo se potrudit za to Laughing jel tako Ana....haha
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:38 am

Uff, ja se pakiram za HR i prepustam sve tu u zadnje vrijeme. Alen, pa eto konacno si dosao na gas !

Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:40 am

to mi je postao hoby Laughing nego draga moja samo ti uzivaj I love you
BTW: cudo da nam administrator ne kaze da predemo na drugu temu, imamo srecu da nam je i Petra na moru lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
hrvatica




Posts : 17
Join date : 25.03.2009
Age : 47
Location : sada, Osijek, Frankfurt am Main okolica

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:41 am

Pozdrav svima!!!

Ja sam rođena u njemačkoj(Duesseldorf)
moja mama je rođena u Kleku a inače je iz Dubrovnika a moj tata je rođen u jednom malom selu blizu Jasrebarskog .

Sada živim u slavoniji udana za šokca!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:42 am

A vidimo Andrea, pa nadam se da ces u Hr imati mogucnost javljanja na forum, a inace samo ti nama uzivaj Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:43 am

Ma neka navikao sam .. samo tucite po meni ... Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:44 am

dobro nam dosla Hrvatice, tj sokice lol! nadam se da ces uzivati sa nama na ovom forumu Very Happy mozes slobodno pisati ., otvarati nove zasnimljive teme stavljati omiljene spotove, uglavnom uzivaj sa nama Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:45 am

Hrvatica, dobro nam dosla !!!

Ana, nazalost necu imati u Cakovcu interneta. Moram priznati da ne znam gdje je u Cakovcu internetcafe. Ali ako cu naci interneta onda cu se javiti. Inace se onda cujemo od 17.08. opet. Ide i jos netko sada u HR ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:48 am

ajme slike Alene, kako je zanimljiva, izazivas jel Question Surprised Laughing
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:49 am

Ana Petrovic je napisao/la:
to mi je postao hoby Laughing nego draga moja samo ti uzivaj I love you
BTW: cudo da nam administrator ne kaze da predemo na drugu temu, imamo srecu da nam je i Petra na moru lol!

Samo vi nastavite o toj temi .. O meni .. Very Happy .. Samo ne pisite vise tu .. Nego se prebacite u temu " Kavica u bilo koje doba dana " .. Da budereda malo .. Ako se netko ne lsaze neka suti jel ce imati problema ... Very Happy
[Vrh] Go down
hrvatica




Posts : 17
Join date : 25.03.2009
Age : 47
Location : sada, Osijek, Frankfurt am Main okolica

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:49 am

hvala drage moje na dobrodošlici Very Happy

andrea lijepo se provedi u lijepoj našoj....

ja ti želim dobrodošlicu

mene su prije dvije godine dovukli u slavoniju

i ja ti odavde više ne znam nazad

sve ravno

pa neznam kuda krenut Laughing
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:51 am

Hvala !

Alen, Alen, joj, joj, necu sada nista komentirati ! Very Happy

Ana, to je sigurno zarucnicka slika :-) ha ha ha. No dobro, necu vise tu o tome se zezati.


Zadnja promjena: andrea; sub srp 25, 2009 1:52 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:52 am

administrator nas napada Rolling Eyes cure bjezivo u temu kavica u svako doba dana Very Happy inace bi nas alen mogao i protjerati lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Gost
Gost




Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:53 am

Dobrodosla Hrvatice!!! Ma Anam ja i Alen moramo imati sve isto....pa tako i slike na profilu...... Smile
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:56 am

aaaaaaaaaaaaaaaa affraid vidi sad i nju Shocked dobro vam krenulo Very Happy hocemo jos, hocemo jos bounce bounce ali u drugoj temi Laughing
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
hrvatica




Posts : 17
Join date : 25.03.2009
Age : 47
Location : sada, Osijek, Frankfurt am Main okolica

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitimesub srp 25, 2009 1:59 am

dragi moji

ja vas za danas pozdravljam

bilo mi je drago

vidimo se sutra

pozdrav svima vama

laku vam noć želim

lol! lol! lol! Sleep
[Vrh] Go down
Sponsored content





Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Korijeni hrvatski,predstavite se
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» HRVATSKI PRESJEDNIK 2010
» HRVATSKI SVJETSKI KONGRES
» Hrvatski specijaliteti-kolaci i razne slastice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Članovi :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: