Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimečet tra 23, 2009 8:28 pm

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku


Agresivni, ali očito i po život opasni Batman navodno je visok dva metra, ima dva para krila, krvave oči, lice prekriveno krznom te šake koje podsjećaju na klokanove.


Student iz La Junte, gradića na sjeveru Meksika, koji je zbog prirode priče zamolio za anonimnost, izjavio je za list El Heraldo de Chihuahua da ga je 6. ožujka napao čovjek-šišmiš!

Te se večeri, tvrdi, vozio prema kući, kad je na cesti ugledao stvorenje koje je naglo ustalo, raširilo krila te poletjelo prema njegovom automobilu.

"Silno sam se uplašio, te sam stisnuo gas koliko sam mogao. Međutim čovjek-šišmiš je s lakoćom letio za mnom, te je ta potjera trajala punih 15 minuta", prepričao je taj događaj te dodao da je bio siguran da će ga El hombre murciélago ubiti.

Budući da je to neobično biće čitavo vrijeme zurilo u njega kroz prozor, mladić je Batmana policiji opisao kao stvorenje visoko otprilike dva metra, s dva para krila, krvavih očiju, lica prekrivenog krznom te sa šakama koje su ga podsjetile na klokanove.

Anonimni student, ističe novinar tog lista, nije jedini koji tvrdi da je susreo čovjeka-šišmiša. Svjedoka je, zapravo, mnogo!

Naime gotovo identični opis policiji je nedavno dala i jedna obitelj koja je putovala prema San Juanitu, dok je ista figura navodno viđena i na tri ranča koja se nalaze u regiji.

Budući da je na tom području nedavno pronađeno i nekoliko ovaca prerezanog grkljana, vlasti provode opsežnu istragu, ali zasad bez rezultata.


Net.hr
14.04.2009.

http://www.net.hr/planet-x/page/2009/04/14/0368006.html
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimečet tra 23, 2009 8:28 pm

Sta vi mislite o tome ? Zar je to stvarno moguce da to postoji ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimečet tra 23, 2009 11:18 pm

Tesko za povjerovati, ali svasta je moguce, tko zna sta sve i kakva stvorenja zive na nasoj planeti Cool


Zadnja promjena: Ana Petrovic; čet tra 23, 2009 11:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimečet tra 23, 2009 11:19 pm

Barem nije zeleni Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimečet tra 23, 2009 11:26 pm

da bas Laughing a tko zna otkuda je ovaj Question Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimečet tra 23, 2009 11:54 pm

Mozda je tip samo popio Red Bull pa je dobio krila lol!
[Vrh] Go down
dado6612




Posts : 82
Join date : 25.03.2009
Age : 34
Location : da

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimepet tra 24, 2009 1:20 am

budem sad presto, majke mi sunny
[Vrh] Go down
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimepet tra 24, 2009 9:19 am

rekli bi moji sinovi & prosjaci "Vukodlak" affraid
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitimepet tra 24, 2009 7:09 pm

Dado, znala sam, zato sam ti stavila unutra Very Happy ha ha ha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku   Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjek-šišmiš sije paniku po Meksiku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Razno-
Forum(o)Bir: