Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Najbolji recept za prehladu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimečet tra 30, 2009 7:04 pm

Dragi moji,

ima netko recept sto najbolje pomaze za glavubolju, temperaturu i za grlo ??? Mene je uhvatilo nesto sto se sada sprema da me totalno zauzme bakterijama. Kako mogu barem nekoliko sprijeciti da ne budem toliko bolestna ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimečet tra 30, 2009 10:34 pm

a ja ti uzmem aspirin iscjedim limun popijem limunadu bez secera...caj i topla soba da se preznijis Neutral
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimečet tra 30, 2009 10:39 pm

Uj, samo limuma ? Bez secera ??? Tesko ce meni to ic. Mislim da cu uzet andola prije nek odem u krevet. Vise ne znam sta da obucem, jer mi je samo hladno. Uzas !!! Ne znam gdje sam to sada pokupila i bas sada jos kroz vikend.

Sad
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimečet tra 30, 2009 10:44 pm

ma da...Bogu hvala nisi bila u Meksiku Cool a ostalo samo ti uzmi limun nagni i popij silom, vidjet ces kakao djeluje brzo Smile
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimečet tra 30, 2009 10:48 pm

Vec sam danas izjavila da sam ja sada pticju gripu dobila dok je iz mode otislo. ha ha ha.

Probat cu sa limunom. Vec sam se sad sva najezila dok pomislim na to, al bit cu hrabra i popit cu.
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimepet svi 01, 2009 10:35 pm

Dobra vecer... Very Happy pa gdje ste svi?Andrea, kako si mi Question Question
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimepet svi 01, 2009 11:09 pm

kamion me zgazio i bakterije su preuzele kontrolu o meni Sad
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimepet svi 01, 2009 11:17 pm

A jadna, pa zar nisi bila kod doktor Question Sad
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimepet svi 01, 2009 11:25 pm

nisam. Jucer me to uhvatilo a danas ne rade doktori Sad
Vidjet cu kako ce i biti do ponedjeljka. Imam naporan tjedan uz dosta poslovnih termina ispred sebe.
Sad
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimepet svi 01, 2009 11:40 pm

Puno c vitamina, caja, topline kreveta....i naravno dobro se preznojiti i bit ces kao nova...uz to aspirin Smile
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimepet svi 01, 2009 11:56 pm

da, to radim i inhaliram uz to. Vidjet cu sutra kako mi bude, da barem odem malo van na zrak. Uopce ne mogu disat kroz nos. Koma ! Al dobro da ima za to kapljice.
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitimesri svi 06, 2009 1:59 pm

jucer sam popodne otisla doma s posla, jer mije lose bilo. Kasljam bez prestanka i sve me u prsima boli. Spavala sam skoro cijeli dan. Danas sam bila kod doktora. Imam bronhitisa i prehladu. Dobila sam antibiotiku i jos neke druge tablete. Na boluvanju sam sada. Ovo je uzas !!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolji recept za prehladu Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji recept za prehladu   Najbolji recept za prehladu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolji recept za prehladu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Razno-
Forum(o)Bir: