Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Najbolje Knijege

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimečet tra 30, 2009 7:07 pm

trazim neke dobre knjige za citati. Pa me zanima tko mi moze koju knjigu preporuciti. Koje su vase najdraze knjige ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimečet tra 30, 2009 10:49 pm

joj Andrea ja ti sve volim citati...William Sekspir, Honore de Balzac...ja sam ti citala sve sto mi je pod ruku doslo Very Happy ...jedne od najdrazih nasih pisaca mi je Zagorka...imas njezinih romana jako puno i zaista su me se dojmile...Danijela Stell ima jako dobre romane za opustanje i romancicni su... Cool zavisi sto zelis Laughing
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimepet svi 01, 2009 11:59 pm

Zagorka, koja je to ? Ja trenutno citam knjigu od Mary Alice Moonroe. Isto je dobra. Radi se o jednoj obitelji gjde je cerka sa 20 godina pobjegal iz doma i tek sada nakon 20 godina se vratila doma i saznala je da majka ima rak i da ce umrijet. Knijga je bas za razmisljanje.
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimesub svi 02, 2009 2:00 am

Čitao sam Zagorku .. Very Happy .. Nije losa. . Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimesub svi 02, 2009 2:03 am

Ej Alky, pa di si ti Question

Od koga je ta knjiga pisana ?
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimesub svi 02, 2009 2:06 am

Ajoj .. To sam davno citao .. Stvarno se ne sjecam ... Hmmm

A eto me , tu sam .. Do utorka .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimesub svi 02, 2009 2:13 am

Ja vec pomislila da si se ti u rostilj ubacio umjesto jegera Very Happy

Ana sigurno zna od koga je knjiga. O cemu se radi ? O zivotu jedne Zagorke ili o cemu ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 61
Location : Innsbruck

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimened svi 03, 2009 9:41 pm

jedna od poznatijih Hr spisateljica Maria Juric Zagorka evo link pa pogledajte, drago mi je Alky da si procitao nesto od nje, meni se zaista dopada njezin stil pisanja Very Happy

http://www.ured-ravnopravnost.hr/page.php?id=193

na ovom linku mozes skinuti besplatno KCI LOTRSCAKA OD ZAGORKE... Laughing

http://free.com.hr/lektire/kci-lotrscaka-marija-juric-zagorka-lektira-free-download/
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitimened svi 03, 2009 10:18 pm

"Ljubavnici i Ludjaci" od Julienne Eden-Busic
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolje Knijege Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje Knijege   Najbolje Knijege I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolje Knijege
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Razno-
Forum(o)Bir: