Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Moj grad je ....

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

Moj grad je .... Empty
PostajNaslov: Moj grad je ....   Moj grad je .... I_icon_minitimepet tra 24, 2009 11:00 pm

proljece je doslo polako i pocelo se budti sve. Cvijece cvate i ljudi su veseliji.

Posto proljecem dolaze i zabave. feste i sve moguce. Pa eto, posto nas ima po svugdje bi mene zanimalo sto se u vasim gradovma i mjestima dogadja ?

Kod mene u Wiesbadenu su utvorili uu sumi da se moze pejnati po drvecima Very Happy Priznam, ne znam kako to sad bolje na HR opisati pa cu staviti jednostavno link :-)

http://www.kletterwald-neroberg.de/kletterwald_parcours.php

Inace je super to, ja cu ici opet tamo ko i prosle godine.

Sta se kod vas dogadja ?
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Moj grad je .... Empty
PostajNaslov: Re: Moj grad je ....   Moj grad je .... I_icon_minitimepet tra 24, 2009 11:28 pm

fantasticno Andrea, to jos nisam vidjela coll, kad dodem kod tebe idemo na jedno penjanje lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

Moj grad je .... Empty
PostajNaslov: Re: Moj grad je ....   Moj grad je .... I_icon_minitimesub tra 25, 2009 12:10 am

Ana dogovorena. Vec se sada radujem tome. Stvarno je to super. Ja kad odem, onda sam cijeli dan tamo. Ima i dosta toga za proc. Al nakon toga sam gotova i nista vise ne mogu. :-)
[Vrh] Go down
dado6612




Posts : 82
Join date : 25.03.2009
Age : 34
Location : da

Moj grad je .... Empty
PostajNaslov: Re: Moj grad je ....   Moj grad je .... I_icon_minitimened tra 26, 2009 11:41 pm

niš
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj grad je .... Empty
PostajNaslov: Re: Moj grad je ....   Moj grad je .... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj grad je ....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Razno-
Forum(o)Bir: