Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 gdje poslije srednje škole??

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:06 pm

Dragi moji,treba mi savjet. Ne znam koji bih fakultet izabrala. Radi se o učiteljskom u Zg. i javnoj upravi. Učiteljski sam još prije htjela,al pošto nisam upala na 1.roku na učiteljski sad sam za 2. rok izabrala javnu upravu jer su rekli da na učiteljskom nema mjesta. U međuvremenu nekoliko ljudi je odustalo na učit. pa će ipak biti. Sad sam se ja baš zagrijala za javnu upravu a mene svi nagovaraju na učiteljski,kao lakši je. Vjerujte ne znam šta da radim...može pomoć?? Sad Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:13 pm

Reci mi Valentina, kakva je razlika u zaposlenju nakon skolovanja, u placi ...koje su prednosti jednog a koje drugog fakulteta....sve to stavi na vagu i dobro razmisli Rolling Eyes jer gledaj, mniogi su studirali ali uzalud, jer po zavrsetku skolovanja nema slobodnih radnih mjesta... scratch
Sve u svemu napisi nam vrijednosti jwednog faksa pa onda drugog...a za odgovor ces vjeriovatno od ostalih mocui cuti tek u ponedjeljak kad su svi uz komp...dakle da cujem koje su prednosti a koje su mane te koje su tvoje zelje, tek te onda mogu razborito savjetovati gdje poslije srednje škole?? 912388
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:22 pm

Ovako što se tiće posla ja ga svakako imam kad završim fakultet. Išla na učiteljski ili na javnu upravu. Za to se ne brinem.E sad plaće...jedino znam kakva je situacija na učiteljskom al na javnoj upravi ne,no sigurno nije manja od učiteljskoj jer je to rad u ministarstvu ili uredima državne uprave. Na javnoj upravi na kon 3 god mogu odmah radit a mogu nastavit još 2 god,dok je učit. 5 godina.
Ja sam više za javnu upravu jer mogu putovat što volim. No,svi moji navijaju za učit.jer kao to je lagano,baš za tebe, solidna plaća itd. scratch
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:25 pm

po ovome sto si mi nabrojala i rekla i ja bih se odlucila
za javnu upravu, jer taj posao ces obavljati cijeli zivot, dakle velika je prednost da ga volis...jos je veca korist, sto se mozes zaposliti i nakon trece godine, a mozes raditi i studirati, znaci vise solucija imas nego u uciteljskoj. A sto se tice tezine faksa, nema ga teskog za talentiranog i vrijednog studenta, sve ostalo su suplje price, tko uci taj i nauci Cool tako ja mislim Rolling Eyes


Zadnja promjena: Ana Petrovic; sub kol 29, 2009 3:33 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Barbara




Posts : 1
Join date : 25.08.2009

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:32 pm

Ja mislim da je na prvom mjestu tvoja želja i mišljenje. Ti nećeš imati nikakve koristi kasnije od toga što su te drugi nagovarali na učiteljski, ako ne budeš zadovoljna sa završenim faksom. Ako se tebi sad javna uprava čini boljim izborom, onda bi trebala postupiti kako je tebi želja i upisati taj fakultet. Ne mogu se poslovi mjeriti po tome koji je bolji, a koji teorijsko gori, već po onome koji posao osoba želi više raditi. Kada bi svi birali poslove koji su visoko plaćeni, ostali bismo bez puno djelatnosti, obrta i proizvodnji. Zbog toga ti savjetujem da na prvo mjesto staviš svoje vlastito mišljenje i sama odlučiš što želiš, bez obzira dali se drugi slažu ili ne, jer, to će biti samo tvoje zanimanje. Wink

A kad pogledam što bih ja izabrala, bio bi to učiteljski. Zašto? Jer volim raditi s djecom.
Zbog toga mi je logično da ti izabereš javnu upravu jer si rekla da voliš putovati.


Zadnja promjena: Barbara; sub kol 29, 2009 3:36 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:35 pm

slažem se sa tobom...mislim da ću ići jedno i drugo i gdje upadnem...to je to..ako bude jedno i drugo,onda ću upisat onaj koji prvi bude imao upise... study eto,šta sad...hvala na savjetu:)
[Vrh] Go down
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:37 pm

Barbara učiteljski sam još od osnovne škole htjela. Sada sam našla tu javnu upravu,za koju prije nisam znala,i baš sam se zagrijala za nju. Ja bih jedno i drugo,no nažalost to nije moguće.. rendeer
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:37 pm

kad je upis Question Drzim ti fige da ipak bude naj naj I love you
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:41 pm

prijemi na javnu upravu je sad u srijedu a za učiteljski 7.9 ako ne ne varam...javit ću vam kakva je situacija i gdje sam upala:)
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:42 pm

ma upasti ces u srijedu, pa ces i zaboraviti na uciteljski lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:44 pm

haha ja se nadam da će to tako biti... lol!
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:48 pm

evo upravo privodim jednu pjemsu do kraja pa cu ju staviti lol! reci ces mi jel valja scratch geek
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Valentina

Valentina


Posts : 15
Join date : 25.08.2009
Age : 34
Location : Vinkovci

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:53 pm

može... gdje poslije srednje škole?? 912388
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 3:57 pm

stavljebno u stihovi i citati gdje poslije srednje škole?? 912388
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Sponsored content





gdje poslije srednje škole?? Empty
PostajNaslov: Re: gdje poslije srednje škole??   gdje poslije srednje škole?? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gdje poslije srednje škole??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje ste kada niste ....
» DOBRO JUTRO HRVATSKA MA GDJE BILA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Zabava :: Čavrljanje-
Forum(o)Bir: