Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Korijeni hrvatski,predstavite se

Go down 
+20
Valentina
prorok
roby
hrvatica
wunschkind75
Agneza
riba
snjezana
andrea
dado6612
Tomislav
Mara Lovric
grga
ante slavonac
Marijana Sagolj
vb1955mn
Monika
Ana Petrovic
PeTr@
AlkY
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Korijeni hrvatski , predstavite se !   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 8:35 pm

Molim vas da u ovoj temi napisete otkuda su vasi Hrvatski korijeni, jako je lijepo prepoznati isto mjesto rodenja nasih predaka.
[Vrh] Go down
PeTr@
Admin



Posts : 234
Join date : 20.03.2009
Location : Zagreb

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 9:14 pm

Ja sam iz Hercegovine tj rođena sam u Zagrebu ali su mi mama i tata odande tj točnije rečeno iz Tomislavgrada i Tihaljine Smile
[Vrh] Go down
http://croatiandiaspora.4mg.com/
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet oľu 20, 2009 9:28 pm

Cool hm...Kod mene je to malo kompicirano...Roditelji su mi porijeklom sa Sirokog Brijega sto govori i moje djevojacko prezime Karacic, majka je Zelenika.Inace rodena sam u Vinkovcima...Hrvatska(za one koji ne znaju gdje su VK)...udala se opet u Hercegovinu Konjic, ali od rata zivim u ZG i radim u Innsbrucku, gdje evo pokusavam zbliziti Hrvate iz cijelog svijeta. cheers
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimesub oľu 21, 2009 3:39 am

Evo da se i ja izjasnim odakle su moji korijeni ...
Otac mi je iz Ledenica , pokraj Crikvenice .. A majka mi je čistokrvna Slavonka , iz sela Soljani ( 20-tak km od Županje ) ... Eto korijeni su mi raštrkani po domovini .. Very Happy ...
[Vrh] Go down
Monika

Monika


Posts : 365
Join date : 22.03.2009
Age : 53
Location : Frankfurt/M.

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 12:57 am

Evo taman sam se prijavila i da vam odman odkrijem odaklen su mi roditelji tj. moji korijeni Very Happy

Ja sam rodena u njemackoj kao kcer emigranata. Otac mi je od Imotskoga a Mater iz Vitine (Ljubuski)!!!

lol!
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 3:16 am

Monika , dobro nam došla ... Nadam se da ćeš se ugodno osjećati ovdje , jer tu smo svi kao jedno .. Very Happy
[Vrh] Go down
vb1955mn

vb1955mn


Posts : 1
Join date : 22.03.2009
Age : 68
Location : Otok

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 3:33 pm

AlkY je napisao/la:
Molim vas da u ovoj temi napisete otkuda su vasi Hrvatski korijeni, jako je lijepo prepoznati isto mjesto rodenja nasih predaka.
Vlado Brkić sam,rođen u Otoku,Slavonija,već treća generacija rođenih u Otoku,pradjedovi iz Posavine,Gornji Vukšić,živim pola stoljeća u Otoku,imam četvero odrasle djece,dvoje unuka,Emanuela i Ivan,malo se bavim slikanjem(tridesetak godina)ponosan na učešće u ratu,nemam mirovinu,još zaradjujem(malo kao i većina u Hrvatskoj)volim ovo sveto tlo i nitko mi to pokvariti nemože,član sam dugogodišnji Matice Hrvatske,to je moja jedina "stranka",rado komuniciram(kada mi dozvoli PTSP)s ljudima koji vole Domovinu bez uvjeta.čujemo se,Bog.
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 5:12 pm

Dobro nam dosli Monika i Vlado, bas sam sretna da vas vidim ovdje,hehe...porijeklo vam je vrhunsko, uzivajte ovdije sa nama... Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
Marijana Sagolj

Marijana Sagolj


Posts : 9
Join date : 22.03.2009
Age : 64
Location : Frankfurt/M.

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Pozdrav ovom forumu / Pozdrav diaspori   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 5:37 pm

[b]Hej, tu sam...... super stvar, Ana.

Na brzake samo da se javim, pa cu ponovo, dok budem imala malo vrimena.

Ah, pa da: Ja sam iz Dalmacije a suprug iz Hercegovine, i eto Hercegovina mi lezi na strcu!

Pusa
M. queen


Jos nisam bas skuzila ovi forum, pa mi triba malo vrimena......
[Vrh] Go down
PeTr@
Admin



Posts : 234
Join date : 20.03.2009
Location : Zagreb

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 6:42 pm

Dragi Vlado i Monika dobrodošli nadam se da će vam biti ugodno ovdje s nama... Very Happy
[Vrh] Go down
http://croatiandiaspora.4mg.com/
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 22, 2009 6:50 pm

Vlado dobrodosao .. !! Ugodno se osjecajte na forumu , ako zatreba kakva pomoc slobodno pitajte
[Vrh] Go down
ante slavonac




Posts : 1
Join date : 22.03.2009
Age : 1828
Location : Gradište, Hrvatska

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepon oľu 23, 2009 2:45 am

Pozdrav svim hrvatima u dijaspori iz nase lijepe i drage nam domovine Hrvatske, a pogotovo mojim dragim slavoncima....
[Vrh] Go down
grga

grga


Posts : 6
Join date : 23.03.2009
Age : 64
Location : Nijmegen

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepon oľu 23, 2009 2:51 pm

ime:Ivica
prezime:Karacic
rodjen:11.10.1959 Vinkovci
zivim:Nijmegen....Nizozemska
ostali podaci:sretno ozenjen...lijep kao sestra Ana Petrovic... za sve ostalo mozete osobno sestru pitati
[Vrh] Go down
Mara Lovric




Posts : 6
Join date : 23.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Da se predstavim :)   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepon oľu 23, 2009 2:53 pm

Kao prvo zahvaljujem se Ani na Poziv u ovu Grupu. Zelim joj mnogo uspjeha i drago mi je da sam dio ove Grupe.

Evo da se ja kratko predstavim. Moje Ime je Mara Lovric, rođena sam u Otoku u lijepoj ravnoj Slavoniji. Zivim od 1977 godine u Njemackoj. A moja najveca zelja je, vratiti se sto prije iz DIASPORE nazad u DOMOVINU.

Meni nije vazno odake je tko iz Hrvatske vazno je da je Covjek i Hrvat i voli Domovinu bez uvjeta. Very Happy Smile

Radujem se lijepom druzenju u ovoj Grupi.

A tebi Ana mnogo uspjeha Smile Very Happy lol!
[Vrh] Go down
Tomislav




Posts : 1
Join date : 23.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Evo i mene :)   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepon oľu 23, 2009 6:25 pm

Nadovezujem se na Maru, koju ovim putem puno pozdravljam.

Pozz svim Dijasporcima, ma gdje bili.

Nadam se da cu moci doprinijeti ovom forumu. Interesi su mi prvenstveno gospodarstvo i ekonomija.

Puno pozdrava svima iz HR,

Tomislav Smile
[Vrh] Go down
dado6612




Posts : 82
Join date : 25.03.2009
Age : 34
Location : da

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimesri oľu 25, 2009 12:57 pm

tata iz Zablatja, mama iz Prgomelja, rođen u Bjelovaru, živim u Bjelovaru.
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimesri oľu 25, 2009 1:04 pm

Dobro nam dosao Dado Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet oľu 27, 2009 8:54 pm

Ivica i Vlado dobrodošli !!! Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Ja sam ...   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimened oľu 29, 2009 10:55 pm

Andrea Novak. Rodjena sam u njemackoj u Wiesbadenu. Moji korjeni su iz Medjmurja grada Cakovca.

Ana, puno ti hvala na pozivu. Drago mi je biti tu sa vama.

Lijep pozdrav svima
Andrea
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimesub tra 18, 2009 1:02 am

dobro nam dosao Kapo, nadam se da ces se snaci i prestaviti se, laku noc Cool
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimesub tra 18, 2009 2:37 pm

Dobrodošao !! Osjećaj se kao kod kuce .. Very Happy
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimesub tra 18, 2009 2:45 pm

Kapo, dobro nam dosao !!! Zelim ti lijpo zabavu sa nama.
[Vrh] Go down
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet tra 24, 2009 4:38 pm

bog svima ja se zovem Snjezana a nadimak mi je Nena koje mi je dala moja nepreboljena sestra Blazenka ,koja nazalost nije medu nama.Rodena sam u Vinkovcima ,a moji su roditelji porijeklom iz Hercegovine sa Sirokog ,drago mi je da cu se upoznati sa ostalim Hrvatima iz cijeloga svijeta, za sve ljude dobre volje BOG I HRVATI: Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet tra 24, 2009 4:45 pm

Snjezana, dobro nam dosla, nadam se da ces uzivati sa nama Cool lol!
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 41

Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitimepet tra 24, 2009 7:08 pm

Snjezana, dobro nam dosla u nasu grupu. Zelim ti puno lijepih trenutaka sa nama, i da uzivas.

Pozdrav
[Vrh] Go down
Sponsored content





Korijeni hrvatski,predstavite se Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Korijeni hrvatski,predstavite se
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» HRVATSKI SVJETSKI KONGRES
» HRVATSKI PRESJEDNIK 2010
» Hrvatski specijaliteti-kolaci i razne slastice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Članovi :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: