Hrvatska diaspora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska diaspora

Bog i Hrvati
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Korijeni hrvatski,predstavite se

Go down 
+20
Valentina
prorok
roby
hrvatica
wunschkind75
Agneza
riba
snjezana
andrea
dado6612
Tomislav
Mara Lovric
grga
ante slavonac
Marijana Sagolj
vb1955mn
Monika
Ana Petrovic
PeTr@
AlkY
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
dado6612




Posts : 82
Join date : 25.03.2009
Age : 34
Location : da

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimečet kol 27, 2009 2:11 am

U pravu si Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 744170
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimečet kol 27, 2009 7:03 pm

No comment !!! lol!
[Vrh] Go down
Mirjana




Posts : 2
Join date : 12.12.2009
Age : 44
Location : Austrija

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimesub pro 12, 2009 5:07 pm

Dobar dann svima... Very Happy Evo da se i ja prestavim, zovem se Mira Grgic, imam 30 godina, majka saM jednog djeteta....Veliki domoljub, obozavam sport Smile mislim da nista znacajno nIsam propustila... Very Happy
[Vrh] Go down
The_living_Legend




Posts : 2
Join date : 02.12.2009
Age : 29
Location : Längenfeld

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimesub pro 12, 2009 7:14 pm

Zovem se Petar, ucenik sam, obozavam nogomet i nasu Hrvatsku, ako vas nesto zanima, pitajte me osobno Very Happy
[Vrh] Go down
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimened pro 13, 2009 1:11 am

Dobro nam dosla Mirjana! nadam se da ces se lijepo osjecat u nasem drustvu.. Very Happy cheers
[Vrh] Go down
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimened pro 13, 2009 1:14 am

Dobro nam dosao The_living_Legendo ... nadam se da ces se osjecati lijepo u nasem drustvu... Very Happy Basketball
[Vrh] Go down
andrea
Admin
andrea


Posts : 262
Join date : 29.03.2009
Age : 42

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimeuto pro 15, 2009 9:02 pm

Dragi clanovi,

srdacno vas pozdravljam u nas forum. Zelim vam puno dobrih trenutaka sa nama i da uzivat.

Pozdrav
[Vrh] Go down
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimepon pro 21, 2009 5:25 pm

Drago , dobro nam došao !!! Very Happy ...

Uživaj kao da si doma hehe .. Tj. i jesi doma ... Very Happy
[Vrh] Go down
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimepon pro 21, 2009 7:10 pm

Dobro nam dosao Drago, nadam se da cemo zaista privuci nase ljude nasem stvarnom domu Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimepon pro 21, 2009 9:43 pm

Dobro nam dosao Drago !nadam se da ces se lijepo osjecati u nasem drustvu.. cheers Very Happy
[Vrh] Go down
posavac

posavac


Posts : 5
Join date : 22.02.2010
Age : 57
Location : Steinach am Brenner, Austrija

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimepon vel 22, 2010 12:36 pm

Moje korisničko ime,govori skoro sve o meni. Ja sam Pero EŠEGOVIĆ rođen davne!? 1966. godine u Foči, malome mjestu podjednako udaljenom od Doboja,Dervente i Modriče. Moji roditelji potječu iz okolice Doboja(majka iz istog mjesta kao i ja a otac iz Usore/Doboj-Jug/). Koliko je meni poznato,naši preci su doselili iz Dalmacije i Hercegovine u vrijeme prodora Turaka na Balkan,spašavajući glavu od nemani i u potrazi za boljim životom. Povijest se ponovila i kod mene, pa sam i ja tako iz bosanske Posavine preselio se u austrijsku pokrajinu Tirol, gdje se od 1969.godine nalazila i radila moja majka. Trenutno radim u okolici Innsbrucka,gdje živi naša tročlana obitelj. Ćlan sam hrvatske kulturne i sportske udruge POSAVINA iz Innsbrucka, koja je osnovana prije 3 godine s ciljem očuvanja tradicije i običaja Hrvata iz bosanske Posavine uz tradicionalnu posavsku nošnju i izvorna glazbala:violinu,šargiju i dvojnice. Više o našoj udruzi kasnije a za one nestrpljive, pogledajte na www.picasaweb.com . U polju za traženje upišite Posavina Tirol i vidjećete puno toga a slijedi i još više. Tolkiko od mene i ostajte mi zdravi i veseli.
[Vrh] Go down
http://www.radio-urnebes.com
Ana Petrovic
Admin
Ana Petrovic


Posts : 1123
Join date : 19.03.2009
Age : 62
Location : Innsbruck

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimepon vel 22, 2010 1:47 pm

Dobro nam dosao Pero, nadam se da cemo uspjesno suradivati. HSKA je dobio jos jednog clana koji je dosta toga ucinio za svoj narod, a od sada nadam se i vise. Very Happy
[Vrh] Go down
http://diaspora.niceboard.biz
AlkY
Admin
AlkY


Posts : 314
Join date : 20.03.2009

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimeuto vel 23, 2010 6:06 pm

Dobro došao !!! Very Happy .. Uživaj sa nama
[Vrh] Go down
snjezana
Član odbora HSI Innsbruck
Član odbora HSI Innsbruck
snjezana


Posts : 276
Join date : 21.04.2009
Age : 65

Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitimeuto vel 23, 2010 11:40 pm

Dobro nam dosao Pero,jako mi je drago sto si nam se pridruzio,nadam se da ce Ti biti ugodno u nasem drustvu..)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Korijeni hrvatski,predstavite se   Korijeni hrvatski,predstavite se - Page 6 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Korijeni hrvatski,predstavite se
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» HRVATSKI SVJETSKI KONGRES
» HRVATSKI PRESJEDNIK 2010
» Hrvatski specijaliteti-kolaci i razne slastice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hrvatska diaspora :: Članovi :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: